Předprodej akce

Ensemble Flair

01.01.1009
11.10. 2023 v 19:00h společenský sál hotelu Pod Zeleným dubem

Vstupenky v ceně 200,-Kč k zakoupení v salonu Maryška nebo v recepci hotelu Pod Zeleným dubem (pouze hotově).

Náš spolek Maryška ve spolupráci s Kulturním spolkem Oderberg si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat na hudební dárek – koncert nadžánrové skupiny Ensemble FLAIR pod uměleckým vedením Jana Rokyty, kterým chceme poděkovat Vám všem, kterým není lhostejná pomoc bližním, kteří umíte podat pomocnou ruku, jste citliví, skromní a obětaví. Velmi si ceníme Vaší schopnosti být ve správnou chvíli na správném místě. Na tento koncert jsme si dovolili pozvat známé bohumínské spolky, instituce i soukromé osoby, se kterými léta spolupracujeme a které jsou pro kulturní a společenský život v Bohumíně nesmírně důležité.
Koncert se uskuteční 11. října 2023 od 19 hodin v koncertním sále Pod Zeleným dubem ve Starém Bohumíně.